Nie chcesz chyba przegapić największej promocji w roku? Zapisz się na poniższy newsletter, jeśli chcesz mieć pierwszeństwo i skorzystać z naszej promocji “Pomelo Black Weekend” przed innymi!

Otrzymasz powiadomienie o starcie naszej promocji jako pierwszy!  

Zdradzimy tylko, że refleks się liczy, bo liczba kodów zniżkowych będzie ograniczona! Takiej promocji jeszcze nie było!

Loading

Kiedy rozpocznie się promocja?

Promocja rozpocznie się w piątek 26 listopada. Osoby zapisane do newslettera z tej strony w pierwszej kolejności otrzymają wiadomość o starcie promocji.

Do kiedy będzie trwała promocja?

Promocja “Black Friday” będzie trwała 3 dni od 26 listopada (piątek) do 28 listopada (niedziela) 2021. Ilość kodów zniżkowych będzie ograniczona. 

Czy promocja będzie ograniczona?

Tak, w tym roku promocja będzie ograniczona. Zostanie wydzielona określona ilość kodów, które będzie można wykorzystać w panelu zamówień. Ilość kodów będzie widoczna na stronie promocyjnej. W przypadku wyczerpania kodów, pojawi się taka informacja.

Czy warto kupić dietę podczas Black Weekend?

Tak, promocje podczas “Black Weekends” w Pomelo to największe obniżki w roku. Przy najdroższych dietach mogą one sięgać kilkudziesięciu procent, co w branży cateringowej zdarza się bardzo rzadko.

Czy obniżone ceny będą dotyczy wszystkich produktów?

Tak, obniżone ceny będą dotyczyć wszystkich produktów. Natomiast największe obniżki będą dotyczyć najdroższych diet oraz największych kaloryczności.