Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Oleśnica

Tani catering dietetyczny w Oleśnicy

Nie masz czasu gotować? Jesteś aktywny zawodowo i potrzebujesz dobrze dopasowanej diety? Sport to Twoja pasja? Wybierz Pomelo – innowacyjny catering dietetyczny z dowozem w Oleśnicy, Wrocławiu i okolicach! W naszej ofercie otrzymujesz w pełni zbilansowane posiłki, które rozpieszczają każde podniebienie. Nasze zestawy posiadają odpowiedni bilans mikro- i makroelementów. Naszą chlubą jest doskonała obsługa klienta oraz wykorzystywanie jedynie świeżych, sezonowych i zawsze najwyższej jakości produktów.

Oferta diety pudełkowej z dowozem w Oleśnicy, Wrocławiu i okolicach składa się z następujących diet: dieta redukcyjna, dieta z wysoką zawartością białka, dieta wegetariańska, dieta low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta zbilansowana – zdrowe żywienie. Diety posiadają szeroki wybór kaloryczności: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska). Wszystko zależy od tego, jakiej diety poszukujesz i jakiej kaloryczności potrzebujesz. Nasza doskonała obsługa chętnie odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie ewentualne wątpliwości. Czekamy na kontakt!

Dieta Pudełkowa Oleśnica – opinie

Za naszą rewelacyjną dietą pudełkową w Oleśnicy, Wrocławiu i okolicach stoi sztab specjalistów z dziedziny technologii żywienia, dietetyki oraz gotowania. Szef kuchni wybiera tylko świeże, sezonowe produkty najwyższej jakości, po czym tworzy z nich pyszne dania. Nad odpowiednim bilansem składników odżywczych czuwa dietetyk. Dzięki temu zespołowi możemy zaproponować menu, które nie tylko wspomaga odchudzanie, ale też korzystnie wpływa na zdrowie. Nasz catering dietetyczny świetnie sprawdza się w profilaktyce otyłości i innych chorób cywilizacyjnych, a także miażdżycy czy cukrzycy.

Cieszymy się zaufaniem klientów, czego potwierdzeniem są ponowne zamówienia oraz liczne rekomendacje. Grono zadowolonych odbiorców wciąż się poszerza, co napawa nas dumą. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich wysokie oczekiwania oraz odpowiadać na aktualne standardy żywieniowe. Satysfakcja jest naszym motorem napędowym do działania. To wszystko sprawia, że catering dietetyczny z dowozem jest jednym z najlepszych w Oleśnicy, Wrocławiu i okolicach.

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).