Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Zielonki

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i apetyczne dania, które przygotowuje Pomelo – catering dietetyczny w Zielonce, to najlepszy sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Proponowane przez nas posiłki pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, zwiększyć skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Codziennie dostarczymy Ci pakiet pełnowartościowych posiłków, które nie tylko dostarczą oczekiwaną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne gotowanie. Oszczędność czasu i wygoda to kluczowe zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Zielonka to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wyznaczony adres dostarczymy Ci doskonale zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy również specjalistyczne porady dietetyczne i treningowe  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, głodówek i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Zielonce, to źródło lepszego samopoczucia, oszczędność czasu i gwarancja widocznych rezultatów. Z pomocą naszych specjalistów, dostosowujących każdego dnia menu do Twoich wymagań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój wymarzony cel

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).