Skontaktuj się z nami:

#MamCel z POMELO

#MamCel z POMELO – osiągnij z nami swój cel!

Catering dietetyczny POMELO we współpracy ze znanymi osobami ze świata sportu i dietetyki rozpoczyna wyjątkową akcję #MamCel z POMELO. Jest to pierwsza taka akcja, a udział w niej może wziąć każdy, kto chce zrealizować postawione sobie cele.

Założenia akcji

Zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie ciała, poprawienie swoich nawyków żywieniowych czy po prostu chęć zadbania o siebie i o swoje zdrowie – każdy z nas ma inne cele, a ich osiągnięcie nie zawsze jest łatwe. Brak motywacji, walka z własnymi słabościami, brak widocznych postępów – to wszystko może stanąć na drodze do osiągnięciu naszego celu. My pomożemy Ci wytrwać do końca!

Akcję #MamCel z POMELO stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą mieć wsparcie od początku do końca swojej drogi. To realna pomoc, która pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty. Bez potknięć! W trakcie realizacji swojego celu będziesz otoczony opieką specjalisty, otrzymasz więc nie tylko codzienną, odpowiednio zbilansowaną dietę, ale i regularne wsparcie i motywację.

POMELO to pierwszy catering w Polsce, który oferuje swoim klientom bezpłatną pomoc i konsultacje z wybranym specjalistą.

Klienci POMELO mogą także liczyć na wsparcie ambasadorów akcji. Kim są nasi ambasadorzy? To doświadczone osoby, które na co dzień zajmują się sportem, fizjoterapią i dietetyką.

 

Gwiazdy sportu i dietetyki dla Twojego dobrego samopoczucia

Do współpracy w akcji #MamCel z POMELO zaproszone zostały gwiazdy sportu, fizjoterapii i dietetyki, a także osoby amatorsko uprawiające sport, dla których jest on odskocznią od codzienności i nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Nasz Team tworzą:

Agnieszka Matracka, redaktorka MyFitness, trenerka personalna gwiazd, a także zawodniczka judo.
Magdalena Hajkiewicz, dietetyczka i trenerka personalna, propagatorka zdrowego stylu życia oraz miłośniczka sportu, prowadzi blog „WIEM CO JEM”.
Emilia Ankiewicz, polska lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 m przez płotki, półfinalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Maciej Wierzbowski, trener i zawodnik Crossfit, regularnie startujący w zawodach krajowych i międzynarodowych.
Michał Dachowski, fizjoterapeuta, wykładowca, właściciel centrum rehabilitacji Fizjo4Life.
Karol Zdunek, jeden z pierwszych trenerów crossfit w Polsce, absolwent warszawskiego AWF, właściciel crossfit boxaCrossfit Box CF Deception.
Stanisław Karpiel-Bułecka, piosenkarz, lider i wokalista zespołu Future Folk, zapalony narciarz i crossfitowiec.
Bartłomiej Foszer, jeden z pomysłodawców akcji, biznesman, pasjonat sportu i zdrowego trybu życia.

DOŁĄCZ DO AKCJI

Jak przystąpić do akcji #MamCel z POMELO

Chciałbyś dołączyć do akcji #MamCel z POMELO i z pomocą naszych specjalistów osiągnąć swój cel? To proste! WYPEŁNIJ ANKIETĘ. Po jej wypełnieniu i odesłaniu skontaktujemy się z Tobą, by razem zdefiniować Twój cel, ustalić plan żywieniowy oraz dobrać dietę, a także wskazać specjalistę, który będzie Cię wspierać w realizacji założonego planu (trener personalny, dietetyk, fizjoterapeuta). Nasz specjalista ponownie skontaktuje się z Tobą, by ułożyć harmonogram działań i wyznaczyć termin kolejnej konsultacji. Dostaniesz od nas dzienniczek, w którym będziesz mógł zapisywać swoje wyniki. Co tydzień razem z wybranym specjalistą przeanalizujecie Twoje postępy i ustalicie plan dalszych działań. Będziesz miał nasze pełne wsparcie!

O cateringu POMELO

POMELO Food Company to nie tylko catering dietetyczny, to także zdrowy styl życia. Posiłki przygotowane przez POMELO tworzone są z myślą o osobach, które mają różne potrzeby – skorzystać mogą z niego aktywni, zabiegani, chcący zmienić swoje nawyki żywieniowe i odchudzający się. To dieta bez wyrzeczeń, głodówek i nudy!

Masz cel? Zrealizuj go z nami! Weź udział w akcji #MamCel z POMELO, dziel się swoimi postępami, oznaczaj nas na swoich zdjęciach w mediach społecznościowych – i dołącz do grupy ludzi, którzy zmienili swoje życie!

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.