Skontaktuj się z nami:

PROMOCJA! Obudź się z zimowego snu razem z POMELO! Zamów catering już dzisiaj i zyskaj kilka dni ZA DARMO!

Niedługo wiosna, a Tobie nadal nie udało się spełnić noworocznych postanowień? A może zupełnie już o nich zapomniałeś? Jeśli chcesz zdążyć osiągnąć swój wymarzony cel, zanim na dobre pożegnasz się z grubymi swetrami i odkryjesz ciało, nie jest jeszcze za późno! Zrzuć zimową kurtkę i zbędne kilogramy z naszą pomocą. Zdążysz, bo my Ci w tym pomożemy. Złóż zamówienie na catering POMELO w marcu, a my dorzucimy Ci kilka dni gratis! Lepszej motywacji już nie będzie, a to, co zaoszczędzisz możesz odłożyć na wakacje pod palmami, smarując swoje twarde mięśnie oliwką z filtrem o zapachu kokosa… Hmm… Już tam jesteś? My Ci w tym planie pomożemy!

ZAMÓW CATERING POMELO DZISIAJ:

  • Na 10 dni – otrzymasz 1 dzień gratis
  • Na 20 dni – otrzymasz 3 dni gratis
  • Na 30 dni – otrzymasz 5 dni gratis

*PROMOCJA TRWA DO 7 MARCA 2018 r.

Złóż zamówienie na catering dietetyczny

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny POMELO?

Zapoznaj się z dziesięcioma pakietami żywieniowymi, jakie oferujemy:

  • Diety Redukcyjne  1000kcal, 1200kcal, 1500 kcal dla chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędne kilogramy.
  • Dieta Zbilansowana na poziomie energetycznym 1800/2000kcal, dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy o regularnym jedzeniu mogą tylko pomarzyć.
  • Dieta Sportowa  2500kcal, 3000kcal, 3500kcal dla osób uprawiających sport, aby usystematyzować spożywanie posiłków, również między treningami, dostarczać energii dla mięśni i energii do trenowania.
  • Dieta Pescowegetariańska – 1600kcal – nie zapomnieliśmy, o tych którzy wybrali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza oferta opiera się na diecie pescowegetariańskiej, zawiera produkty odzwierzęce ( jaja, sery) i ryby. Możesz ją również zamówić w innych kalorycznościach.
  •  Dieta LOW CARB  – dieta kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do niezbędnego minimum. Ilość węglowodanów nie przekracza 20% wartości energetycznej.
  •  Dieta PALEO  –  dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób uprawiających sport. Opiera się na ograniczonym spożyciu węglowodanów, nie zawiera również produktów mlecznych i roślin strączkowych.

Jeśli nie wiesz, jaki program żywieniowy jest idealny dla Ciebie – napisz lub zadzwoń, a nasz dietetyk opracuje dietę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Złóż zamówienie na catering dietetyczny

M:  516-084-123

@: biuro@pomelo.com.pl