Skontaktuj się z nami:

PROMOCJA! Odpręż się z POMELO! Zamów catering już dziś, a otrzymasz od nas bezpłatny masaż lub organiczne masło shea.

Za oknem nadal zima, a Ciebie już dopadło przesilenie wiosenne? A może zmęczyły Cię nerwowe przygotowania do świąt lub ciągłe siedzenie przy stole? Z POMELO zadbamy o Twoje ciało i wprowadzimy Cię w nastrój błogiego spokoju i relaksu. W kwietniu do każdego zamówienia powyżej 15 dni rozdajemy prezenty, które pozwolą Ci na chwilę zapomnieć o stresie i skupić się na sobie, bo przecież nic nie relaksuje bardziej niż odrobina beztroski…

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie naprawdę kuszące opcje! Jeśli zamówisz catering na 15 dni w Twoje ręce trafi naturalne masło shea, które umili Ci codzienną pielęgnację skóry, gdy zdecydujesz się na opcję drugą – czyli na catering na 30 dni – otrzymasz od nas voucher na profesjonalny masaż do zrealizowania w salonie Natur Lov w Warszawie lub w klinice Anna Pikura w Krakowie. Ważność vouchera wynosi 3 miesiące, zatem na masaż będziesz mógł umówić się w najdogodniejszym dla Ciebie terminie.

 

Śpiesz się! Te wyjątkowe prezenty dołączymy do zamówień złożonych tylko między 3 a 10 kwietnia!

 

ZAMÓW CATERING POMELO DZISIAJ:

  • Na 15 dni – otrzymasz kosmetyki pielęgnacyjne gratis
  • Na 30 dni – otrzymasz voucher na profesjonalny masaż gratis

Voucher możesz zrealizować w ciągu 3 miesięcy w salonie Natur Lov w Warszawie lub w klinice Anna Pikura w Krakowie.

*Promocje nie łączą się z innymi promocjami

Złóż zamówienie na catering dietetyczny

 

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny Pomelo?

 

Zapoznaj się z dziesięcioma pakietami żywieniowymi, jakie oferujemy:

  • Diety Redukcyjne 1000kcal, 1200kcal, 1500 kcal dla chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędne kilogramy.
  • Dieta Zbilansowana na poziomie energetycznym 1800/2000kcal, dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy o regularnym jedzeniu mogą tylko pomarzyć.
  • Dieta Sportowa 2500kcal, 3000kcal, 3500kcal dla osób uprawiających sport, aby usystematyzować spożywanie posiłków, również między treningami, dostarczać energii dla mięśni i energii do trenowania.
  • Dieta Pescowegetariańska– 1600kcal – nie zapomnieliśmy, o tych którzy wybrali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza oferta opiera się na diecie pescowegetariańskiej, zawiera produkty od zwierzęce ( jaja, sery) i ryby. Możesz ją również zamówić w innych kalorycznościach.
  • Dieta LOW CARB  – dieta kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do niezbędnego minimum. Ilość węglowodanów nie przekracza 20% wartości energetycznej.
  • Dieta PALEO  –  dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób uprawiających sport. Opiera się na ograniczonym spożyciu węglowodanów, nie zawiera również produktów mlecznych i strączkowych.

Jeśli nie wiesz, jaki program żywieniowy jest idealny dla Ciebie – napisz lub zadzwoń, a nasz dietetyk opracuje dietę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Złóż zamówienie na catering dietetyczny

M:  516-084-123
@: biuro@pomelo.com.pl