Skontaktuj się z nami:

W lutym POMELO rozdaje darmowe GIFT BAGI!

Pierwszy miesiąc 2018 roku za nami, przyznaj się, jak wyglądają Twoje noworoczne postanowienia, szczególnie te dotyczące zdrowego odżywiania? Które z nich udało się wprowadzić w życie? Domyślamy się, jaka będzie odpowiedź, bo doskonale znamy naszych Klientów. Dla nich także doba jest za krótka, żyją w ciągłym biegu i zwyczajnie nie mają siły, aby w tym ciągłym pędzie codziennie przygotowywać zdrowe, dostosowane pod kątem energetycznym i idealnie zbilansowane posiłki. Nasi Klienci wiedzą, że od tego jesteśmy my. I to właśnie im pomożemy wytrwać w kolejnym miesiącu noworocznych zmagań. Jeśli jednak nie należysz do osób z żelazną silną wolą i nie udało Ci się dotrzymać założonych postanowień – zdradzamy nasz sekret: ZACZNIJ W LUTYM.

Właśnie w lutym przygotowaliśmy promocję dla wszystkich naszych Klientów – i obecnych, i nowych! Każdy, kto w dniach od 2 do 11 lutego zamówi catering POMELO lub przedłuży abonament, otrzyma paczki pełne produktów marki PROZIS!

  • Na 10 dni – otrzymasz GIFT BAG gratis!
  • Na 20 dni – otrzymasz GIFT BAG EXTRA gratis!

2

 

Zapoznaj się z dziesięcioma pakietami żywieniowymi, jakie oferujemy:

  • Diety Redukcyjne 1000kcal, 1200kcal, 1500 kcal dla chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędne kilogramy.
  • Dieta Zbilansowanana poziomie energetycznym 1800/2000kcal, dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy o regularnym jedzeniu mogą tylko pomarzyć.
  • Dieta Sportowa2500kcal, 3000kcal, 3500kcal dla osób uprawiających sport, aby usystematyzować spożywanie posiłków, również między treningami, dostarczać energii dla mięśni i energii do trenowania.
  • Dieta Pescowegetariańska– 1600kcal – nie zapomnieliśmy, o tych którzy wybrali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza oferta opiera się na diecie pescowegetariańskiej, zawiera produkty od zwierzęce ( jaja, sery) i ryby. Możesz ją również zamówić w innych kalorycznościach.
  • Dieta LOW CARB  – dieta kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do niezbędnego minimum. Ilość węglowodanów nie przekracza 20% wartości energetycznej.
  • Dieta PALEO  –  dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób uprawiających sport. Opiera się na ograniczonym spożyciu węglowodanów, nie zawiera również produktów mlecznych i strączkowych.

Jeśli nie wiesz, jaki program żywieniowy jest idealny dla Ciebie – napisz lub zadzwoń, a nasz dietetyk opracuje dietę dostosowaną do Twoich potrzeb!

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

M:  516-084-123
@: biuro@pomelo.com.pl