Dieta na zamówienie

Żyjemy coraz szybciej, coraz mniej czasu na selekcjonowanie produktów i przygotowywanie jedzenia. Skład i częstotliwość posiłków realnie przekłada się na Nasze dobre samopoczucie i wygląd. Odpowiednio skomponowana dieta dostarczająca organizmowi niezbędnych zapasów energii na cały dzień. Sprawdź jakie diety można u nas zamówić.

W Naszej ofercie znajdziesz 8 różnych pakietów:

  • Diety Redukcyjne 1000kcal  , 1200kcal, 1500 kcal dla osób chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędnie kilogramy, a następnie utrzymać dziesięć efekt
  • Dieta Zbilansowana dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy regularnie jedzeniu mogą tylko pomarzyć
  • Dieta Sportowa  dla osób uprawiających minimum 3 razy w tygodniu, aby usystematyzować spożywanie posiłków między treningami, dostarczać energii dla mięśni i energii do trenowania.
  • Dieta Wege (pescowegetariańska) – nie zapomnieliśmy się z tymi, którzy z różnych powodów wybierali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza oferta opiera się o dietę pescowegetariańską przyswajaniu produktów zwierzęcych i ryby.
  •  Dieta LOW CARB  – dieta kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do minimum niezbędnego. Ilość węglowodanów nie przekraczcza 20% wartości energetycznej świeckiej.
  •  Dieta PALEO  – dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób intensywnie uprawiających sportu. Opiera się na ograniczonym spożyciu produktu mięsnych i warzyw. Wyklucza za do zboża oraz nasiona roślin strączkowych. Pomimo niskiej zawartości węglowodanu, nadal dietą zwiększonąenergetyczną i zapewniającą odpowiednią ilość składników odżywczych.

Jeśli nie masz pewności, która dieta zaspokoi Twoim potrzebom, napisz do Nas. Nasz dietetyk odpowie na wszystkie pytania z Tobą dobierze odpowiednią dietę.

 

[Kontakt mail = “dietetyk@pomelo.com.pl”] się z dietetykiem [/ kontakt]