Diety

Żyjemy coraz szybciej, mamy coraz mniej czasu na selekcjonowanie produktów i przygotowywanie jedzenia. Skład i częstotliwość posiłków realnie przekłada się na Nasze dobre samopoczucie oraz wygląd. Odpowiednio skomponowana dieta dostarczająca organizmowi niezbędnych składników zapewnia energię na cały dzień. Sprawdź nasz catering dietetyczny.

W Naszej ofercie znajdziesz 8 różnych pakietów:

  • Diety Redukcyjne 1000kcal, 1200kcal, 1500 kcal dla osób chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędne kilogramy, a następnie utrzymać ten efekt
  • Dieta Zbilansowana dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy o regularnym jedzeniu mogą tylko pomarzyć
  • Dieta Sportowa dla osób uprawiających sport minimum 3 razy w tygodniu, aby usystematyzować spożywanie posiłków pomiędzy treningami, dostarczyć budulca dla mięśni i energii do trenowania.
  • Dieta Wege (pescowegetariańska) – nie zapomnieliśmy o tych, którzy z różnych przyczyn wybrali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza propozycja opiera się o dietę pescowegetariańską dopuszczającą spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego i ryby.
  •  Dieta LOW CARB – dieta o kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do niezbędnego minimum. Ilość węglowodanów nie przekracza 20% wartości energetycznej całej diety.
  •  Dieta PALEO – dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób intensywnie uprawiających sport. Opiera się na zwiększonym spożyciu produktów mięsnych oraz warzyw. Wyklucza za to zboża oraz nasiona roślin strączkowych. Pomimo niskiej zawartości węglowodanów, nadal pozostaje dietą wysokoenergetyczną i zapewnia odpowiednią ilości składników odżywczych.

Jeśli nie masz pewności, która dieta zaspokoi Twoje potrzeby, napisz do Nas. Nasz dietetyk odpowie na twoje pytania i razem z Tobą dobierze odpowiednią dietę.

 

Skontaktuj się z dietetykiem