Dieta

Żyjemy coraz mniej, coraz mniej czasu na selekcjonowanie produktów i przygotowywanie jedzenia. Skład i posiłki realnie przekłada się na Nasze dobre samopoczucie i wygląd. Odpowiednio skomponowana dieta dostarczająca organizmowi niezbędnych zapasów energii na cały dzień. Sprawdź jakie diety można nas zamówić.

W Naszej ofercie znajdziesz 8 różnych pakietów:

  • Diety Redukcyjne 1000kcal  , 1200kcal, 1500 kcal dla chcących “Z GŁOWĄ” zrzucić zbędnie kilogramy, a utrzymać dziesięć efekt
  • Dieta Zbilansowana dla osób żyjących w biegu, aktywnie, którzy regularnie jedzeniu mogą tylko pomarzyć
  • Dieta Sportowa  dla osób uprawiających minimum 3 razy w tygodniu, aby usystematyzować spożywanie posiłków między treningami, dostarczać energii dla mięśni i energii na trenowania.
  • Dieta Wege (pescowegetariańska) – nie zapomnieliśmy się z tymi, którzy z powodzeniem wybierali bezmięsny sposób odżywiania. Nasza oferta opiera się o dietę pescowegetariańską przyswajaniu produktów zwierzęcych i ryby.
  •  Dieta LOW CARB  – dieta kaloryczności 1500 kcal, w której ograniczyliśmy węglowodany i cukry do minimum niezbędnego. Ilość węglowodanów nie przekracza 20% wartości energetycznej świeckiej.
  •  Dieta PALEO  – dieta o kaloryczności 2500 kcal doskonała dla osób intensywnie uprawiających sportu. Opiera się na ograniczonym spożyciu produktu mięsnych i warzyw. Wyklucza za doboo i nasiona roślin strączkowych. Pomimo niskiej zawartości węglowodanu, nadal dietą zwiększonąenergetyczną i zapewniającą odpowiednią ilość składników odżywczych.

Jeśli nie masz pewności, która dieta zaspokoi Twoje potrzeby, napisz do Nas. Nasz dietetyk odpowie na wszystkie pytania i z Tobą dobierze odpowiednią dietę.

Kontakt z dietetykiem:

Dietetyk@pomelo.com.pl