Zbilansowana

Chcesz po prostu odżywiać się zdrowo, ale nie masz czasu na robienie zakupów i gotowanie? Z przyjemnością Ci w tym pomożemy! Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy pakiet diety zbilansowanej. Ty zaoszczędzisz swój cenny czas, a my zadbamy o to, abyś miał codziennie smaczne i świeże posiłki. Weźmiemy również pod uwagę to, by Twoja dieta dostarczała ci odpowiedniej ilości energii (ok. 1800-2000 kcal). Dzięki temu życie w ciągłym pośpiechu nie będzie powodowało zadyszki, a umysł do późnego wieczora będzie działał na pełnych obrotach.

Sprawdź jakie efekty może przynieść zdrowa dieta. Ciągła senność i poczucie zmęczenia, trudności z koncentracją, szara cera i bolesny brzuch odejdą w niepamięć. Dzięki naszym posiłkom nie będziesz już podjadać batoników, słodkich drożdżówek i nie będziesz zdany na to, co akurat jest w pracowniczej stołówce. Z nami poznasz nowe smaki, nacieszysz oczy kolorami, a przede wszystkim odżywisz swoje komórki!

Jeśli nie masz pewności, czy wspomniana kaloryczność diety będzie odpowiednia dla ciebie skontaktuj się z nami – na twoje życzenie możemy przygotować ją w wersji 3 lub 5cio posiłkowej.

JADŁOSPIS DZIENNY

  • Śniadanie: Pasta jajeczna na cykorii ze szczypiorkiem podana z tostem pełnoziarnistym i mini salsą z pomidorów
  • II Śniadanie: Mix kolorowych owoców
  • Obiad: Soczyste polędwiczki wieprzowe podane z sosem grzybowym, delikatnym puree i różyczkami kalafiora
  • Podwieczorek: Waniliowy jogurt z owocowym musli
  • Kolacja: Zupa z porów na soku jabłkowym z pestkami dyni i paluszkami Grissini