Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Chorzów

Catering w Chorzowie – opinie, cennik

Mieszkasz w Chorzowie i szukasz smacznej diety pudełkowej? Dużo pracujesz i nie masz czasu gotować? Chcesz rozpocząć dietę? Uprawiasz regularnie sport i boisz się, że przyjmujesz za mało kalorii? Skorzystaj z oferty Pomelo – nowoczesnego cateringu dietetycznego z dowozem w Chorzowie, Katowicach i okolicach! U nas otrzymasz pyszne, doskonale zbilansowane posiłki w atrakcyjnej cenie.

Dieta pudełkowa bazuje tylko i wyłącznie na świeżych produktach doskonałej jakości. Czerpiemy pełnymi garściami także z sezonowości. W naszej ofercie znajduje się: dieta redukcyjna, dieta z wysoką zawartością białka, dieta wegetariańska, dieta low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta zbilansowana – zdrowe żywienie. Oferujemy szeroki przekrój kaloryczności: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska), aby każdy mógł wybrać to, czego potrzebuje. Nasz fachowy zespół obsługi klienta chętnie odpowie na każde pytanie. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Dieta Pudełkowa w Chorzowie

Nasz sukces to efekt ciężkiej pracy całego zespołu, w którego skład wchodzą specjaliści w dziedzinie dietetyki, technologii żywienia oraz gotowania. Dietetyk dokłada wszelkich starań, aby wszystkie posiłki dostarczały organizmowi niezbędnych witamin i minerałów oraz innych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Szef kuchni tworzy z pasją pyszne dania, wykorzystując oryginalne przepisy oraz nieczęsto używane produkty. To wszystko sprawia, że codziennie możemy oferować naszym klientom pyszne, zdrowe i urozmaicone posiłki w najlepszej cenie.

Menu naszej diety pudełkowej dodatkowo znakomicie wpływa na zdrowie. Z nami nie tylko możesz myśleć o odchudzaniu, ale także świadomej profilaktyce chorób cywilizacyjnych np. otyłości oraz cukrzycy, miażdżycy czy innych, naczyniowo-sercowych. Dostarczamy naszym klientom porcję witamin oraz minerałów, a oni w zamian obdarzają nas niesłabnącym zaufaniem, czego dowodem są polecenie, rekomendacje oraz ponowne zamówienia. Zadowolenie i satysfakcja klienta to nasz najsilniejszy motywator do dalszego działania. Zamów już dziś smaczny catering dietetyczny z dowozem w Chorzowie, Katowicach i całym Śląsku!

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).