Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Rząska

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i smaczne dania, które przygotowuje Pomelo – catering dietetyczny w Rząskach, to skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Proponowane przez nasz catering posiłki pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, podnieść skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Korzystając z pomocy Pomelo, codziennie otrzymujesz kilka urozmaiconych posiłków, które są właściwe dostosowywane do Twoich potrzeb i preferencji.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne gotowanie. Oszczędność czasu i wygoda to kluczowe zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Rząska jest jednym z miast, w których działa nasza firma. Każdego ranka pod wskazany adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom zapewniamy również profesjonalne porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasza oferta to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Rząskach, to gwarancja wyraźnych efektów, oszczędność czasu i źródło lepszego samopoczucia. Dzięki pomocy naszych specjalistów, dostosowujących każdego dnia menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, łatwo osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).