Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Mysłowice

Catering w Mysłowicach

Każdy wie, że ważne jest zdrowe odżywianie, jednak problemem okazuje się sposób, w jaki należy wprowadzić je w życie. Mieszkasz w Mysłowicach lub okolicy? Szukasz doskonałej diety pudełkowej w pobliżu Katowic? Uprawiasz sport i chcesz rozpocząć dietę? Sporo pracujesz i nie masz czasu gotować? Skorzystaj z oferty Pomelo – nowoczesnego cateringu dietetycznego! Z nami otrzymasz doskonałe zestawy, które wyróżnia smak, doskonałe zbilansowanie oraz różnorodność.

W naszej ofercie diety pudełkowej z dowozem w Mysłowicach oraz na terenie Śląska znajdziesz następujące diety: dieta redukcyjna, dieta z wysoką zawartością białka, dieta wegetariańska, dieta low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta zbilansowana – zdrowe żywienie. Dodatkowo oferuje wachlarz kaloryczności: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska) właśnie po to, aby każdy mógł wybrać to, czego potrzebuje. Naszą chlubą jest doskonała obsługa klienta oraz korzystanie wyłącznie ze świeżych, często sezonowych produktów wysokiej jakości. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami!

Dieta Pudełkowa – cena, opinie

Sukces diety pudełkowej z dowozem w Mysłowicach, Katowicach i okolicach jest zasługą doświadczonego zespołu specjalistów z dziedziny technologii żywienia, dietetyki i gotowania. Pyszne, różnorodne dania, w których znajduje się sporo niespotykanych na polskich stołach produktów, to wynik pasji naszego szefa kuchni. Doskonały bilans składników odżywczych oraz odpowiednie ilości witamin i minerałów jest natomiast zasługą naszego dietetyka. Menu jest wynikiem pasji oraz pracy obu specjalistów i właśnie to najbardziej doceniają nasi klienci. Cieszymy się ich pełnym zaufaniem, czego dowodem są częste powroty, liczne rekomendacje i polecenia.

Nasza dieta pudełkowa to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim zdrowie. Menu jest skonstruowane w taki sposób, aby walczyć z chorobami cywilizacyjnymi, np. otyłością, ale także miażdżycą, cukrzycą, czy innymi chorobami naczyniowo-sercowymi. Rusz po zdrowie z cateringiem dietetycznym z dowozem na terenie Mysłowic, Katowic i całego Śląska!

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).