Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Siemanowice Ślaskie

Catering dietetyczny w Siemianowicach Śląskich – opinie, cennik

Szukasz sprawdzonej diety pudełkowej na terenie Śląska? Dużo pracujesz i nie masz czasu gotować? Masz problem z otyłością? Ćwiczysz regularnie na siłowni i chcesz wprowadzić dietę? Rozwiązaniem jest Pomelo – nowatorski catering dietetyczny w Siemianowicach Śląskich, Katowicach i okolicy! Oferujemy smaczne, świeże i doskonale zbilansowane posiłki w konkurencyjnej cenie. Zadbaj o swoje zdrowie bez nadwyrężania budżetu.

Nasza oferta to pyszne posiłki z odpowiednim bilansem mikro- i makroelementów. Proponujemy następujące diety pudełkowe: dietę redukcyjną, dietę z wysoką zawartością białka, dietę wegetariańską, dietę low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dietę z wysoką zawartością węglowodanów, dietę zbilansowaną – zdrowe żywienie. Wszystkie z naszych diet posiadają różne warianty kaloryczności: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska). Za kontakt z klientem odpowiada doświadczony i profesjonalny zespół. Służymy radą w wyborze odpowiedniego rodzaju diety oraz jej kaloryczności. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły!

Dieta Pudełkowa Siemanowice

Koniec z nudnymi posiłkami! Sukces naszego cateringu dietetycznego to praca specjalistów z dziedziny technologii żywienia, dietetyki i gotowania. Wieloletnie doświadczenie pozwala szefowi kuchni dostarczać oryginalnych potraw, które wprost chce się zjeść, a dietetyk czuwa nad tym, by jedzenie miało właściwy wpływ na funkcjonowanie organizmu. Menu naszej diety pudełkowej z dowozem w Siemianowicach Śląskich i Katowicach nie tylko pomoże zrzucić wagę, ale przede wszystkim uchroni przed chorobami cywilizacyjnymi np. otyłością, cukrzycą czy miażdżycą.

Jesteśmy dumni z faktu, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem naszych klientów. Potwierdzeniem są liczne polecenia oraz rekomendacje. Wielu z nich wraca do nas ponownie, co świadczy o tym, że w pełni potrafimy odpowiedzieć na wysokie wymagania. To właśnie nasi klienci motywują nas do ciągłego rozwoju oraz podnoszenia standardów. Wybierz najlepszy catering dietetyczny z dowozem w Siemianowicach Śląskich! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).