Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Catering na dowóz – opinie, cennik

Coraz więcej osób korzysta z diety pudełkowej. To spora wygoda, ale przede wszystkim zdrowie! Jesteś mieszkańcem Dąbrowy Górniczej? Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Pragniesz nieco schudnąć? Jesteś aktywny zawodowo i nie masz czasu na gotowanie? Sport to Twoja największa pasja? Skorzystaj z oferty Pomelo – nowoczesnego cateringu dietetycznego w Dąbrowie Górniczej, Katowicach i na terenie całego Śląska! U nas otrzymasz zbilansowane, świeże, smaczne i urozmaicone posiłki w najlepszej cenie!

Oferta diety pudełkowej z dowozem w Dąbrowie Górniczej zawiera: dietę redukcyjną, dietę z wysoką zawartością białka, dietę wegetariańską, dietę low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dietę z wysoką zawartością węglowodanów, dietę zbilansowaną – zdrowe żywienie. Chętnie podpowiemy, jaki wariant kaloryczności wybrać, a wachlarz jest spory: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska). Doświadczony zespół obsługi klienta z radością dopasuje odpowiednią dietę do Twoich potrzeb. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dieta Pudełkowa do domu w Dąbrowie Górniczej

Specjaliści z dziedziny technologii żywienia, dietetyki i gotowania codziennie czuwają nad jakością naszych posiłków. Do ich realizacji używamy wyłącznie świeżych produktów wysokiej jakości. Chętnie korzystamy także z sezonowości, by nasze posiłki zawsze zawierały niezbędne witaminy i minerały oraz odpowiedni bilans składników odżywczych. Szef kuchni wraz z dietetykiem co tydzień układają specjalnie dla naszych klientów zbilansowaną dietę pudełkową bogatą w nowe smaki oraz oryginalne dania rozpieszczające ich podniebienia.

Catering dietetyczny z dowozem w Dąbrowie Górniczej i Katowicach to samo zdrowie. Nasze posiłki nie tylko pomagają zrzucić zbędne kilogramy, ale także pozwalają walczyć z chorobami cywilizacyjnymi czy chorobami naczyniowo-sercowymi. Wszystkie, powyższe działania sprawiły, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Ich zadowolenie i satysfakcja to nasza największa duma. Dołącz do nas i zamów najlepszy catering dietetyczny z dowozem w Dąbrowie Górniczej w rewelacyjnej cenie już dziś!

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).