Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Mników

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i smaczne posiłki, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Mnikowie, to znakomity sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Przygotowywane przez nas posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, zwiększyć skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Codziennie dostarczymy Ci zestaw urozmaiconych posiłków, które nie tylko dostarczą optymalną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych.

Korzystając z pomocy Pomelo, codziennie otrzymujesz określoną ilość zbilansowanych posiłków, które są dokładnie dostosowywane do Twoich potrzeb i preferencji. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne gotowanie. Wygoda oraz oszczędność czasu to kluczowe zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Piekary są jednym z miast, w których działa nasza firma. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim odbiorcom naszej diety gwarantujemy także eksperckie porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Mnikowie, to gwarancja trwałych rezultatów, źródło lepszego samopoczucia i oszczędność czasu. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dopasowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, szybko osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).