Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Mikołów

Tani catering dietetyczny w Mikołowie

Nie bez powodu coraz więcej osób korzysta z diety pudełkowej. Zdrowe żywienie jest ważne, jednak nie każdy wie, jak należy je prowadzić. Jesteś mieszkańcem Mikołowa i szukasz sprawdzonej diety pudełkowej? Uprawiasz regularnie sport? Chcesz zredukować wagę? Zmagasz się z otyłością? Dużo pracujesz i nie masz czasu gotować? Odpowiedzią jest Pomelo – innowacyjny catering dietetyczny w Mikołowie, Katowicach i okolicach! Pomelo to pyszne, świeże i zbilansowane posiłki w atrakcyjnej cenie.

Nasza oferta diety pudełkowej z dowozem zawiera następujące warianty: dietę redukcyjną, dietę z wysoką zawartością białka, dietę wegetariańską, dietę low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dietę z wysoką zawartością węglowodanów, dietę zbilansowaną – zdrowe żywienie. Wszystkie zawierają szeroki wybór kaloryczności: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska). Doświadczony zespół obsługi klienta oraz dietetyk chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą wybrać odpowiednią dietę i kaloryczność oraz rozwieją wszelkie wątpliwości. Czekamy na kontakt!

Dieta Pudełkowa – cena, opinie

Celem naszej diety pudełkowej z dowozem nie jest tylko odchudzanie czy redukcja wagi, ale przede wszystkim zdrowie. Prawidłowo funkcjonujący organizm to największa wartość. Nasze posiłki zawierają odpowiedni bilans mikro- i makroelementów i świetnie sprawdzają się w profilaktyce chorób cywilizacyjnych np. otyłości, cukrzycy czy miażdżycy.

Dzięki doskonałej diecie pudełkowej, którą stworzyliśmy, zdobyliśmy pełne zaufanie klientów.   Za sukces odpowiada zespół ekspertów oraz specjalistów w dziedzinie technologii żywienia, gotowania i dietetyki. Nasz szef kuchni posiada wieloletnie doświadczenie, a w naszej kuchni realizuje swoją pasję, dostarczając klientom oryginalne, pyszne i świeże posiłki. Nad bilansem kalorycznym czuwa dietetyk. Dzięki pracy tych obojga możemy w pełni odpowiedzieć na wysokie wymagania naszych klientów. Ich satysfakcja i zadowolenie to nasz silnik napędowy. Wejdź na ścieżkę zdrowia wraz z najlepszym w regionie cateringiem dietetycznym z dowozem w Mikołowie, Katowicach i na całym Śląsku!

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).