Imbir – Twoje „must have” na jesień i zimę!

Za oknem zrobiło się ciemniej i chłodniej! To dobry moment, aby zaprosić do swojej kuchni imbir. Dzięki niemu z łatwością przejdziesz przez jesienno-zimowy! Dowiedz się dlaczego!

Zobacz więcej...

Świąteczna niespodzianka od POMELO

Kilka dni w miesiącu z bigosem i golonką w zupełności wystarczą! W pozostałe dni daj nakarmić się nam. Będzie pysznie, różnorodnie i zdrowo – zapewnimy Ci idealny start w wyścigu o świetną kondycję. 

Zobacz więcej...

Kalorie – przyjaciel czy wróg?

Dieta, odchudzanie, reżim, przeliczanie posiłków. Czy to nie z tymi hasłami kojarzą Ci się kalorie? A zastanawiałeś się kiedyś czym one właściwie są? Ile kalorii dziennie potrzebujesz i jak to policzyć? Na czym polegają „puste kalorie”?

Zobacz więcej...

Comfort food – czyli jedzenie na pocieszenie

Zajadasz smutki czekoladą lub żelkami? A może bardziej masz wtedy ochotę na chipsy i słone orzeszki? Jedzenie, które nas rozluźnia i przynosi ulgę od stresów ma różne oblicza. Dowiedz się, co to jest comfort food i jaki ma wpływ na Twoje „jedzeniowe” wybory.

Zobacz więcej...

Rozmowa ze Staszkiem Karpielem-Bułecką, wokalistą zespołu Future Folk, któremu catering POMELO towarzyszy w codziennych wyzwaniach

  POMELO: Staszku, w ostatnich miesiącach jesteś bardzo zapracowany. Nie tylko na sto procent angażujesz się w działalność zespołu Future Folk, ale i w nowy talent- show, aktywnie udzielasz się także w mediach społecznościowych. Skąd czerpiesz energię? Co Cię napędza? STASZEK KARPIEL-BUŁECKA: Myślę, że mocno napędza mnie sport – daje dużo energii na co dzień, […]

Zobacz więcej...
Strona 1 z 161210