Comfort food – czyli jedzenie na pocieszenie

Zajadasz smutki czekoladą lub żelkami? A może bardziej masz wtedy ochotę na chipsy i słone orzeszki? Jedzenie, które nas rozluźnia i przynosi ulgę od stresów ma różne oblicza. Dowiedz się, co to jest comfort food i jaki ma wpływ na Twoje „jedzeniowe” wybory.

Zobacz więcej...

Rozmowa ze Staszkiem Karpielem-Bułecką, wokalistą zespołu Future Folk, któremu catering POMELO towarzyszy w codziennych wyzwaniach

  POMELO: Staszku, w ostatnich miesiącach jesteś bardzo zapracowany. Nie tylko na sto procent angażujesz się w działalność zespołu Future Folk, ale i w nowy talent- show, aktywnie udzielasz się także w mediach społecznościowych. Skąd czerpiesz energię? Co Cię napędza? STASZEK KARPIEL-BUŁECKA: Myślę, że mocno napędza mnie sport – daje dużo energii na co dzień, […]

Zobacz więcej...

Produkty light – zdrowe czy nie? Część 2.

Czy produkt light rzeczywiście jest lepszy dla Twojej sylwetki i zdrowia? Sprawdź na konkretnych przykładach, czym różnią się produkty „lekkie” od ich klasycznych odpowiedników i dokonaj dobrego wyboru!

Zobacz więcej...

Wkrocz w jesień z POMELO i zgarnij 100zł zniżki na dietę!

  Już listopad, a Tobie wciąż nie udało Ci się złapać powakacyjnego rytmu?A może jesień sprawia, że nic Ci się nie chce i postanowiłeś nagromadzić trochę tłuszczyku przed zimą, odkładając na bok marzenia o zdrowym ciele?

Zobacz więcej...

Produkty light – zdrowe czy nie? Część 1.

Chcesz szybciej stracić zbędne kilogramy, dlatego sięgasz po „odchudzone” wersje wielu produktów? Czy to na pewno zdrowa praktyka? Może po prostu dajesz się złapać na marketingowe sztuczki? Poznaj prawdę o produktach light!

Zobacz więcej...
Strona 1 z 161210