Typy kobiecej sylwetki – do której grupy należysz?

Wysoka i wiecznie szczupła? A może niska i nieustannie walcząca z nadwagą? Sprawdź, jaki masz typ sylwetki, dopasuj do niego swoją codzienną dietę i szybciej osiągnij swój wagowy cel!

Zobacz więcej...

Tłuszcz wcale nie jest taki zły! Oto produkty, które mimo wysokiej zawartości tłuszczu muszą znaleźć się w Twojej diecie

Unikasz tłuszczów jak ognia? Może wcale nie musisz się ich tak bardzo obawiać? Pamiętaj, że nie każdy tłuszcz jest Twoim wrogiem! Zobacz, które tłuste produkty są mile widziane w Twoim menu!

Zobacz więcej...

Wakacyjny prezent od POMELO! Chcesz zdążyć z formą przed latem? Zamów catering już dziś, a zyskasz aż 5 dni gratis!

Sezon bikini już za rogiem, a Tobie spada motywacja i zapał do codziennego przygotowywania posiłków? Nie dziwimy się, że w upalne dni ostatnie o czym myślisz to gotowanie… ale przecież ile razy w tygodniu można jeść chłodnik i kanapki?

Zobacz więcej...

Dietetyczne pułapki, których nie widać

Już dużo zmieniłeś w swojej codziennej diecie, ale efektów na wadze wciąż brak? Uważaj, bo może dałeś się nabrać na produkty, które tylko udają, że są dietetyczne!

Zobacz więcej...

Czym zastąpić mięso w diecie?

Jesteś wege? A może dopiero przymierzasz się do tego, żeby odstawić mięso ze swojego jadłospisu? Pamiętaj, żeby w Twojej nowej diecie nie zabrakło żadnych ważnych dla Twojego zdrowia składników! Poniżej przedstawiamy kilka punktów, o których nie możesz zapomnieć rezygnując z mięsa!

Zobacz więcej...
Strona 1 z 111210