Polifenole – zdrowie w zasięgu twojej ręki!

Nie trzeba brać drogich suplementów, aby dostarczyć sobie związków o wyjątkowo silnych właściwościach prozdrowotnych. Poznaj polifenole i zobacz, jak łatwo je włączyć do swojej codziennej diety!

Zobacz więcej...

Powerśniadanie – dlaczego tak ważne jest to, co jemy rano

Pierwsze śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Słyszałeś to już nie raz, prawda? Ale czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? Poznaj rzeczowe argumenty i z pełnym przekonaniem wprowadź w swoim życiu zasadę „nie wychodzę z domu bez śniadania”!

Zobacz więcej...

5 zdrowych nawyków, które warto w sobie wyrobić

Masz złe nawyki żywieniowe, ale nie wiesz, jak się ich pozbyć? Sposób jest prosty: zastąp złe przyzwyczajenie dobrymi i bądź konsekwentnym w jego realizacji do czasu, aż wejdą ci w krew. Spróbujesz? Z Pomelo Company na pewno ci się uda!

Zobacz więcej...

PROMOCJA! Odpręż się z POMELO! Zamów catering już dziś, a otrzymasz od nas bezpłatny masaż lub organiczne masło shea.

Za oknem nadal zima, a Ciebie już dopadło przesilenie wiosenne? A może zmęczyły Cię nerwowe przygotowania do świąt lub ciągłe siedzenie przy stole? Z POMELO zadbamy o Twoje ciało i wprowadzimy Cię w nastrój błogiego spokoju i relaksu. W kwietniu do każdego zamówienia powyżej 15 dni rozdajemy prezenty, które pozwolą Ci na chwilę zapomnieć o […]

Zobacz więcej...

Trenujesz biegi ekstremalne? Oto 10 żywieniowych zasad, których powinieneś przestrzegać

Moda na bieganie wciąż trwa. Wśród nas jest coraz więcej biegaczy ekstremalnych, dla których tradycyjny maraton to za mało. Jeśli jesteś jednym z nich, to zobacz, co jest ważne w twojej diecie!

Zobacz więcej...
Strona 1 z 912