Skontaktuj się z nami:

5 pytań do… Karolina Cwalina

Karolina Cwalina, pomysłodawczyni projektu “Sexy zaczyna się w głowie”, od 2011 roku wspiera, inspiruje i motywuje innych w drodze do sukcesu. Przed  laty dzięki coachingowi przeszła wewnętrzną przemianę, która całkowicie odmieniła jej życie. Dzisiaj wspiera innych w drodze do lepszego jutra! Zadaliśmy jej 5 pytań o catering dietetyczny POMELO.

Zobacz więcej...

Jakie są zalety cateringu dietetycznego, potocznie zwanego dietą pudełkową?

Chcesz jeść zdrowo, ale nadmiar obowiązków utrudnia Ci to zadanie? Marzysz o tym, aby schudnąć, ale nie masz czasu sam liczyć kalorii? Daj się wyręczyć diecie pudełkowej! Poznaj jej zalety i sprawdź ją na samym sobie!

Zobacz więcej...

5 pytań do… Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak bez wątpliwości potrafi znaleźć plusy w każdej sytuacji – dwudziestometrowa kawalerka i kamera wystarczyły mu do tego, aby stworzyć najbardziej rozpoznawalny internetowy talk show w Polsce. Łukasz odpowiedział na 5 pytań dotyczących cateringu POMELO.

Zobacz więcej...

Miód na diecie – można czy nie?

Nie wyobrażasz sobie swojego zimowego menu bez naturalnego, pszczelego miodu? Zastanawiasz się jednak, czy jego obecność w Twoim jadłospisie jest stosowna, skoro obiecałeś sobie, że w tym roku chcesz schudnąć i będziesz jeść mniej cukru? Za chwilę dowiesz się, czy „małe co nieco” jest mile widziane na diecie odchudzającej.

Zobacz więcej...

Świeże warzywa a mrożonki – fakty i mity

Czy mrożonki są tak samo wartościowe, jak surowe warzywa? Czy rzeczywiście warto z nich korzystać w sezonie zimowym? Jak wybrać dobrą mrożonkę? Poznaj całą prawdę o warzywach z zamrażarki!

Zobacz więcej...
Strona 1 z 181210