Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i zdrowe dania, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Ożarowie Mazowieckim, to doskonały sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Przygotowywane przez nasz catering posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, podnieść efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą figurę.

Korzystając ze wsparcia Pomelo, codziennie otrzymujesz kilka urozmaiconych posiłków, które są rzetelnie dostosowywane do Twoich potrzeb i preferencji. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to najważniejsze zalety, które oferuje dieta pudełkowa. Ożarów Mazowiecki to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Zapewniamy również wskazówki dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeśli chcesz rozpocząć treningi. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, nudnych smaków i głodówek. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Ożarowie Mazowieckim, to źródło lepszego samopoczucia, gwarancja widocznych efektów i oszczędność czasu. Z pomocą naszych specjalistów, dopasowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).