Catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki

Pełnowartościowe i zdrowe dania, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Ożarowie Mazowieckim, to doskonały sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Przygotowywane przez nasz catering posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, podnieść efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą figurę.

zdjęcie diety

Redukcyjna

Bogata w owoce, warzywa, chude mięso i błonnik - polecana osobom, które chcą “z głową” zrzucić zbędne kilogramy, bez uczucia głodu.

Co znajdziesz w tej diecie:
WarzywaOwoceMięsoGluten
zdjęcie diety

Sport Protein

Zwiększona ilość pełnowartościowego białka - polecana dla sportowców i trenujących siłowo, ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Low Carb

Zawartość węglowodanów na poziomie 20% - polecana sportowcom, osobom, które nie mogą schudnąć, lub chcącym odpocząć od cukru.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Wegetariańska

Bez mięsa i ryb - polecana wegetarianom, ale też osobom, które chcą przez jakiś czas odpocząć od jedzenia mięsa.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Wegańska

Na bazie produktów roślinnych - dla osób, które wybrały wegański sposób odżywiania i chcących wzbogacić swoje menu o dużą dawkę warzyw.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Zbilansowana

Zbilansowana pod kątem proporcji oraz wartości odżywczych - najlepsza dla osób, które chcą po prostu zdrowo się odżywiać.

Co znajdziesz w tej diecie:
WarzywaOwoceRyżMięso
zdjęcie diety

Sport Carbo

Zwiększona ilość węglowodanów i białka - dla entuzjastów sportów siłowo-wytrzymałościowych takich jak crossfit, fitness czy pływanie.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Gluten & Lacto Free

Bezglutenowe i bezlaktozowe lub roślinne zamienniki zbóż, makaronów i nabiału - dla osób, które chcą wyeliminować gluten i laktozę.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Dieta dla kobiet w ciąży

Różnorodna i zbilansowana dieta zapewniająca wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne w ciąży.

Co znajdziesz w tej diecie:
zdjęcie diety

Wege + Fish

Bez mięsa, ale za to z rybami - polecana wegetarianom, ale też osobom, które chcą przez jakiś czas odpocząć od jedzenia mięsa, bez wykluczenia ryb oraz owoców morza.

Co znajdziesz w tej diecie:
WarzywaOwoceJajaNabiałRyby
zdjęcie diety

Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna jest przeznaczona dla osób które w dużym stopniu chcą ograniczyć spożywanie węglowodanów.

Co znajdziesz w tej diecie:
OwoceWarzywaMięsoRybyNabiałJaja
zdjęcie diety

SIRT

Dieta oparta na dwóch etapach (w każdym po dwie fazy) polegających na restrykcji kalorycznej i zmianie posiłków stałych na posiłki płynne.

Co znajdziesz w tej diecie:
WarzywaOwoceMięsoNabiał

Dieta pudełkowa Pomelo Ożarów Mazowiecki. Twój sposób na zdrowsze życie

Korzystając ze wsparcia Pomelo, codziennie otrzymujesz kilka urozmaiconych posiłków, które są rzetelnie dostosowywane do Twoich potrzeb i preferencji. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to najważniejsze zalety, które oferuje dieta pudełkowa. Ożarów Mazowiecki to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Zapewniamy również wskazówki dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeśli chcesz rozpocząć treningi.

Catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki

 Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, nudnych smaków i głodówek. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Ożarowie Mazowieckim, to źródło lepszego samopoczucia, gwarancja widocznych efektów i oszczędność czasu. Z pomocą naszych specjalistów, dopasowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie w Ożarowie Mazowieckim

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).