Catering dietetyczny i dieta pudełkowa Ruda Ślaska

Tani catering dietetyczny w Rudzie Śląskiej

Mieszkasz w Rudzie Śląskiej i chcesz rozpocząć zdrowe odżywianie? Jesteś aktywny zawodowo i nie masz czasu gotować? Chcesz poznać nowe smaki, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie? Uprawiasz codziennie sport i myślisz o odpowiedniej diecie? Skorzystaj z Pomelo – nowatorskiego cateringu dietetycznego w Rudzie Śląskiej, Katowicach i całym Śląsku! Nasze atuty to doskonały smak, różnorodne menu oraz odpowiedni bilans mikro- i makroelementów. Do przygotowania potraw używamy wyłącznie świeżych, sezonowych oraz doskonałej jakości produktów.

W naszej ofercie diety pudełkowej z dowozem w Rudzie Śląskiej oraz na terenie całego Śląska posiadamy następujące możliwości: dieta redukcyjna, dieta z wysoką zawartością białka, dieta wegetariańska, dieta low carb – z ograniczoną zawartością węglowodanów, dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta zbilansowana – zdrowe żywienie. Dostępnych jest kilkanaście wariantów kalorycznych: od 1000 kcal (dieta redukcyjna) do nawet 3500 kcal (dieta z wysoką zawartością węglowodanów, dieta wegetariańska). Nasza szeroka oferta daje nieograniczone możliwości. Należy wybrać jedynie odpowiednią kaloryczność oraz właściwy rodzaj diety. Nasz zespół obsługi klienta jest do dyspozycji przez cały czas trwania cateringu dietetycznego. Masz pytania? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami!

Dieta Pudełkowa – cena, opinie

Zapomnij o nudnych i monotonnych posiłkach! Czas na zdrowe odżywianie w przystępnej cenie! Za sukcesem naszej diety pudełkowej z dowozem stoi zespół specjalistów z dziedziny technologii żywienia, dietetyki i gotowania. Szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem potrafi wyczarować różnorodne dania o oryginalnym smaku, które z apetytem zje każdy. Dietetyk zadba, aby posiłki te były zbilansowane i dostarczały organizmowi niezbędnych witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych.

Nasze diety są doskonałą pomocą nie tylko w procesie odchudzania, ale głównie w prowadzeniu właściwego trybu życia. W zdrowym ciele, zdrowy duch! Przysłowie to ma sporo racji. Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu unikniesz takich chorób cywilizacyjnych, jak np. otyłość, miażdżyca, cukrzyca czy innych, naczyniowo-sercowych. Oferujemy diety pudełkowe, które nie tylko wspomagają prawidłową pracę organizmu, ale także poprawią samopoczucie. To właśnie te zalety sprawiają, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Z radością przyjmujemy kolejne zamówienia oraz liczne pochwały i rekomendacje. Satysfakcja oraz zadowolenie klienta to nasz priorytet. Ciągły rozwój, a także ciężka praca sprawiają, że jesteśmy jednym z najlepszych cateringów dietetycznych z dowozem w Rudzie Śląskiej, Katowicach i na całym Śląsku. Sprawdź naszą fantastyczną ofertę!

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).