Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Zabierzów

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i pyszne dania, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Zabierzowie, to doskonały sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Oferowane przez nas posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, podnieść skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Codziennie zapewnimy Ci zestaw zbilansowanych posiłków, które nie tylko zapewnią optymalną ilości kalorii, ale również będą dopasowane do Twoich preferencji smakowych.

Dzięki nim utrzymasz formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda oraz oszczędność czasu to znaczące korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Zabierzów jest jednym z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wyznaczony adres dostarczymy Ci doskonale zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy również eksperckie porady dietetyczne i treningowe  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Zabierzowie, to oszczędność czasu, gwarancja widocznych efektów i źródło lepszego samopoczucia. Dzięki pomocy naszych specjalistów, dopasowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i oczekiwań, łatwo osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).