Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Łomianki

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i pyszne dania, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Łomiankach, to łatwy sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich nieodzownych składników odżywczych i realizację określonych celów. Tworzone przez nasz catering posiłki pomogą Ci zmniejszyć wagę, zadbać o siebie, zwiększyć efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą figurę. Korzystając z pomocy Pomelo, każdego dnia otrzymujesz określoną ilość pełnowartościowych posiłków, które są rzetelnie dostosowywane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu oraz wygoda to najistotniejsze zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Łomianki są jednym z miast, w których nasza firma zapewnia dowóz. Codziennie rano pod wybrany adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim odbiorcom naszej diety zapewniamy także specjalistyczne porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza nudnych smaków, głodówek i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Łomiankach, to gwarancja trwałych efektów, oszczędność czasu i źródło lepszego samopoczucia. Z pomocą naszych ekspertów, dopasowujących każdego dnia menu do Twoich potrzeb i oczekiwań, łatwo osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).