Pomelo narodziło się z potrzeby i inspiracji

Poznaj historię założycieli Pomelo

Bartek Foszer catering dietetyczny

Bartłomiej Foszer

Pomysł na catering dietetyczny zakiełkował w momencie, kiedy sam prowadziłem niezdrowy tryb życia. Brak śniadań, niezdrowe przekąski i fastfoody na obiad, do tego kawa jako podstawowy posiłek – tak wyglądała moja codzienność. Nie czułem się wtedy dobrze, a efekty treningów były właściwie niezauważalne. Zdecydowałem się na catering dietetyczny, ale nie do końca byłem zadowolony z jedzenia, które otrzymywałem. I tak narodził się pomysł na Pomelo – catering stworzony z myślą o osobach związanych ze sportem.

„Zależy nam na tym, żeby zachować charakter firmy mniejszej, ale znającej dobrze naszych klientów.”

Ania Foszer catering dietetyczny

Ania Foszer

Kiedy zaczynaliśmy, rynek cateringów dopiero się tworzył. Dostrzegliśmy lukę – brakowało cateringów skupiających się na sportowcach amatorach i półprofesjonalistach. Obydwoje trenowaliśmy crossfit i tutaj dostrzegliśmy naszą szansę. I tak się zaczęło! Od gotowania dla naszych trenerów i znajomych, aż po firmę serwującą cateringi na terenie prawie całej Polski.

„Wprowadzając dania zawsze weryfikujemy czy trafiamy w gusta klientów. W końcu gotujemy po to, aby uprzyjemnić im życie!”

Pomelo to nie tylko catering dietetyczny - to system zdrowego odżywiania na cały dzień!

Pomelo zostało stworzone z potrzeby i inspiracji do działania, a nie z przypadku. Testując wiele rozwiązań na rynku, żadne z nich nie spełniało założonych oczekiwań. Stąd założyciele firmy postanowili stworzyć catering, który będzie odpowiadać ich standardom. Jako osoby bardzo aktywne zawodowo oraz uprawiające sport każdego dnia rozumieją czym powinna być dieta pudełkowa i kto z niej korzysta. Tak powstało Pomelo, które oparte jest o najlepszą z możliwych  obsługę klienta oraz produkty najwyższej jakości. Zaufało nam już tysiące klientów, którzy nieustannie motywują nas do dalszej pracy oraz rozwoju. Chcemy, aby każdy mógł się skupiać na tym co dla niego w życiu ważne, a przyrządzanie dobrze zbilansowanych, zdrowych posiłków zostawił nam. Razem możemy osiągnąć wszystko.

Pomelo to praca zespołowa

Oni dbają o Twoje posiłki!

Olga

Dietetyk

szef-kuchni catering dietetyczny

Piotr

Szef kuchni

Wystarczy wybrać jedną z diet w naszym cateringu,
w zależności od tego jaki jest Twój cel. Resztę zostaw nam!

Każdego ranka będą na Ciebie czekać posiłki,
które w pełni spełnią Twoje oczekiwania.
Naszym celem jest zadbanie o Ciebie i Twój organizm.

Nasi Partnerzy