Skontaktuj się z nami:

O nas

Pomelo to nie tylko catering dietetyczny, to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Pakiet 3 lub 5 posiłków w zależności od Twoich potrzeb dostarczy Twojemu organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych.

Nasze posiłki tworzymy z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. W pakietach znajdziesz produkty najwyższej jakości.

Nasze diety dostarczamy na terenie Warszawy i Krakowa.

Wystarczy wybrać jedną z diet w naszym cateringu, w zależności od tego jaki jest Twój cel, a resztę zostaw nam. Każdego ranka będą na Ciebie czekać posiłki, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Naszym celem jest zadbanie o Ciebie i Twój organizm, chcemy pokazać że słowo DIETA NIE OZNACZA WYRZECZEŃ, GŁODÓWEK I NUDY. Czas na wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych. Oferujemy poradę dietetyka jeśli nie wiesz co tak naprawdę jest dla Ciebie najlepsze i kontakt z trenerem personalnym jeśli chcesz włączyć aktywność fizyczną – wystarczy do Nas napisać.

Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu możesz zadbać o siebie i swoją sylwetkę już dziś !!! Dodatkowo zapraszamy na nasz profil na Facebooku – PomeloFoodCompany, znajdziesz tam dużo ciekawych informacji żywieniowych, przepisy i porady.