Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Otwock

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i zdrowe dania, jakie proponuje Pomelo – catering dietetyczny w Otwocku, to łatwy sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Przygotowywane przez nas dania pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, podnieść efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą figurę. Każdego dnia dostarczymy Ci pakiet urozmaiconych posiłków, które nie tylko dostarczą optymalną ilości kalorii, ale również będą dopasowane do Twoich preferencji smakowych.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda i oszczędność czasu to najistotniejsze zalety, które oferuje dieta pudełkowa. Otwock to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wyznaczony adres dostarczymy Ci doskonale zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Zapewniamy również wskazówki dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeśli chcesz włączyć dodatkowo aktywność fizyczną. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Otwocku, to źródło lepszego samopoczucia, oszczędność czasu i gwarancja wyraźnych efektów. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dopasowujących codzienne menu do Twoich wymagań i potrzeb, łatwo osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).