Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Ząbki

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i pyszne dania, jakie oferuje Pomelo – catering dietetyczny w Ząbkach, to świetny sposób na dostarczenie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację określonych celów. Oferowane przez nas posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, poprawić efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Każdego dnia dostarczymy Ci pakiet pełnowartościowych posiłków, które nie tylko zapewnią oczekiwaną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to najistotniejsze korzyści, które zapewnia dieta pudełkowa. Ząbki to jedno z miast, w których nasza firma oferuje dowóz. Każdego ranka pod wybrany adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy także specjalistyczne porady dietetyczne i treningowe  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest znakomitym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Ząbkach, to źródło lepszego samopoczucia, gwarancja widocznych efektów i oszczędność czasu. Z pomocą naszych specjalistów, dostosowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).