Catering dietetyczny Ząbki

Pełnowartościowe i pyszne dania, jakie oferuje Pomelo – catering dietetyczny w Ząbkach, to świetny sposób na dostarczenie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację określonych celów. Oferowane przez nas posiłki pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, poprawić efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Dieta pudełkowa Pomelo Ząbki. Twój sposób na zdrowsze życie

Każdego dnia dostarczymy Ci pakiet pełnowartościowych posiłków, które nie tylko zapewnią oczekiwaną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to najistotniejsze korzyści, które zapewnia dieta pudełkowa. Ząbki to jedno z miast, w których nasza firma oferuje dowóz. Każdego ranka pod wybrany adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy także specjalistyczne porady dietetyczne i treningowe – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym.

Catering dietetyczny Ząbki

Catering jest znakomitym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Ząbkach, to źródło lepszego samopoczucia, gwarancja widocznych efektów i oszczędność czasu. Z pomocą naszych specjalistów, dostosowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój upragniony cel!

Ząbki - Zamów catering dla siebie

Twój Zestaw Pomelo

0 zł / dzień
0 zł / 0 dni
ZNIŻKA NA START -5%
WEEKENDY
catering dietetyczny Bochnia ikona

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

catering dietetyczny Bochnia

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

catering dietetyczny Bochnia ikona

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

catering dietetyczny Bochnia ikona

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

catering dietetyczny Bochnia ikona

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

catering dietetyczny Bochnia ikona

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).

Dziękujemy za udział w konkursie!

Mamy dla Ciebie prezent
w postaci:

15% zniżki na dowolną dietę

na kod  PREGLIFE

Wystarczy, że kod wpiszesz

w zamówieniu!

Edyta Litwiniuk dieta catering