Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Liszki

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i apetyczne dania, które oferuje Pomelo – catering dietetyczny w Liszkach, to doskonały sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich obowiązkowych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Tworzone przez nasz catering posiłki pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, poprawić efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą figurę.

Codziennie dostarczymy Ci zestaw urozmaiconych posiłków, które nie tylko zapewnią właściwą ilości kalorii, ale również będą przystosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne gotowanie. Oszczędność czasu oraz wygoda to zasadnicze korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Liszki są jednym z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Codziennie rano pod wyznaczony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim odbiorcom naszej diety gwarantujemy również specjalistyczne porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasza oferta to dowód na to, iż zdrowy tryb życia nie oznacza głodówek, nudnych smaków i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Liszkach, to źródło lepszego samopoczucia, oszczędność czasu i gwarancja trwałych efektów. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dostosowujących codzienne menu do Twoich wymagań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).