Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Wegrzce

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i pyszne dania, jakie proponuje Pomelo – catering dietetyczny w Węgrzcach, to prosty sposób na dostarczenie organizmowi wszelkich obowiązkowych składników odżywczych i realizację określonych celów. Proponowane przez nasz catering dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, poprawić skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Codziennie dostarczymy Ci zestaw zbilansowanych posiłków, które nie tylko zapewnią niezbędną ilości kalorii, ale również będą dopasowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to kluczowe zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Węgrzce to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wskazany adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom zapewniamy także eksperckie porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasza oferta to dowód na to, że zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, nudnych smaków i głodówek. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Węgrzcach, to gwarancja trwałych rezultatów, oszczędność czasu i źródło lepszego samopoczucia. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dopasowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i oczekiwań, niebawem osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).