Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Kryspinów

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i pyszne posiłki, jakie przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Kryspinowie, to świetny sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Przygotowywane przez naszą firmę dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, zwiększyć efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą sylwetkę. Korzystając z usług Pomelo, każdego dnia otrzymujesz określoną ilość pełnowartościowych posiłków, które są starannie dopasowywane do Twoich potrzeb i preferencji.

Dzięki nim utrzymasz formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda i oszczędność czasu to najważniejsze zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Kryspinów to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Oferujemy także wskazówki dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeżeli chcesz włączyć dodatkowo aktywność fizyczną. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy tryb życia nie oznacza wyrzeczeń, głodówek i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Kryspinowie, to oszczędność czasu, gwarancja trwałych efektów i źródło lepszego samopoczucia. Z pomocą naszych specjalistów, dopasowujących codzienne menu do Twoich oczekiwań i potrzeb, niebawem osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).