Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Józefów

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i apetyczne dania, jakie oferuje Pomelo – catering dietetyczny w Józefowie, to łatwy sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich wskazanych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Tworzone przez nasz catering dania pomogą Ci zmniejszyć wagę, zadbać o siebie, podnieść efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą sylwetkę.

Codziennie zapewnimy Ci pakiet pełnowartościowych posiłków, które nie tylko zapewnią optymalną ilości kalorii, ale również będą przystosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda i oszczędność czasu to najważniejsze zalety, które oferuje dieta pudełkowa. Józefów jest jednym z miast, w których działa nasza firma. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy także specjalistyczne porady dietetyczne i treningowe  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

W Pomelo wiemy, jak różne są upodobania względem jadłospisu, dlatego przygotowaliśmy interesującą ofertę. Znajdziesz w niej propozycje diety z wysoką zawartością białka, redukcyjnej, wegetariańskiej, low carb, z wysoką zawartością węglowodanów oraz zbilansowaną. Taki wybór pozwoli Ci dopasować posiłki do swoich potrzeb. Na co należy zwrócić uwagę podczas wybierania diety dla siebie? Wiele zależy od tego, co chcesz dzięki niej osiągnąć. Zdrowie, piękniejszą sylwetkę, szybsze efekty ćwiczeń na siłowni?

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).