Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Głogoczów

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i zdrowe posiłki, jakie przygotowuje Pomelo – catering dietetyczny w Głogoczowie, to skuteczny sposób na dostarczenie organizmowi wszelkich obowiązkowych składników odżywczych i realizację określonych celów. Proponowane przez nasz catering posiłki pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, zwiększyć efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Codziennie zapewnimy Ci zestaw zbilansowanych posiłków, które nie tylko dostarczą oczekiwaną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu oraz wygoda to kluczowe zalety, które oferuje dieta pudełkowa. Głogoczów to jedno z miast, w których nasza firma oferuje dowóz. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci doskonale zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim odbiorcom naszej diety zapewniamy również profesjonalne porady dietetyczne i treningowe  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających zadbać o siebie. Nasza oferta to dowód na to, iż zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, wyrzeczeń i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Głogoczowie, to oszczędność czasu, źródło lepszego samopoczucia i gwarancja trwałych efektów. Z pomocą naszych specjalistów, dopasowujących każdego dnia menu do Twoich potrzeb i wymagań, łatwo osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).