Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Pruszków

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i zdrowe posiłki, jakie przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Pruszkowie, to świetny sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich wskazanych składników odżywczych i realizację określonych celów. Tworzone przez nasz catering dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, poprawić skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i zgrabniejszą sylwetkę.

Każdego dnia dostarczymy Ci zestaw pełnowartościowych posiłków, które nie tylko dostarczą właściwą ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda oraz oszczędność czasu to najistotniejsze korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Pruszków jest jednym z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wybrany adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy także eksperckie porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym dietetykiem i trenerem personalnym. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest znakomitym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy styl życia nie oznacza głodówek, wyrzeczeń i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Pruszkowie, to źródło lepszego samopoczucia, oszczędność czasu i gwarancja widocznych rezultatów. Dzięki pomocy naszych specjalistów, dopasowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i wymagań, szybko osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).