Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Przebieczany

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i pyszne dania, jakie przygotowuje Pomelo – catering dietetyczny w Przebieczanach, to łatwy sposób na dostarczenie organizmowi wszelkich obowiązkowych składników odżywczych i realizację określonych celów. Tworzone przez nas dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, poprawić skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Codziennie zapewnimy Ci pakiet urozmaiconych posiłków, które nie tylko zapewnią oczekiwaną ilości kalorii, ale również będą dopasowane do Twoich preferencji smakowych.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda oraz oszczędność czasu to najistotniejsze korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Przebieczany to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Codziennie rano pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Oferujemy także poradę dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeżeli chcesz włączyć dodatkowo aktywność fizyczną. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zamierzających zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy tryb życia nie oznacza nudnych smaków, głodówek i wyrzeczeń. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Przebieczanach, to oszczędność czasu, źródło lepszego samopoczucia i gwarancja widocznych rezultatów. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dostosowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i oczekiwań, szybko osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).