Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Mogilany

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Pełnowartościowe i pyszne dania, jakie proponuje Pomelo – catering dietetyczny w Mogilanach, to znakomity sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i realizację określonych celów. Proponowane przez nasz catering posiłki pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, poprawić skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Korzystając z pomocy Pomelo, każdego dnia otrzymujesz określoną ilość zbilansowanych posiłków, które są rzetelnie dostosowywane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne gotowanie. Wygoda oraz oszczędność czasu to najistotniejsze korzyści, które zapewnia dieta pudełkowa. Mogilany to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Każdego ranka pod wskazany adres dostarczymy Ci doskonale zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Oferujemy także poradę dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeśli chcesz włączyć dodatkowo aktywność fizyczną. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasza oferta to dowód na to, że zdrowy tryb życia nie oznacza wyrzeczeń, głodówek i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Mogilanach, to gwarancja widocznych rezultatów, źródło lepszego samopoczucia i oszczędność czasu. Z pomocą naszych specjalistów, dostosowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i wymagań, szybko osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).