Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Skawina

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i apetyczne dania, jakie przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Skawinie, to znakomity sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich obowiązkowych składników odżywczych i realizację określonych celów. Oferowane przez naszą firmę dania pomogą Ci zmniejszyć wagę, zadbać o siebie, poprawić skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą figurę. Każdego dnia zapewnimy Ci pakiet pełnowartościowych posiłków, które nie tylko zapewnią właściwą ilości kalorii, ale również będą przystosowane do Twoich preferencji smakowych.

Dzięki nim utrzymasz formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda oraz oszczędność czasu to najistotniejsze korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Skawina jest jednym z miast, w których nasza firma oferuje dowóz. Codziennie rano pod wybrany adres dostarczymy Ci doskonale skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Oferujemy także wskazówki dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeśli chcesz rozpocząć treningi. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących o siebie zadbać. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, głodówek i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Skawinie, to oszczędność czasu, źródło lepszego samopoczucia i gwarancja widocznych rezultatów. Z pomocą naszych ekspertów, dostosowujących codzienne menu do Twoich wymagań i potrzeb, łatwo osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).