Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Libertów

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i apetyczne dania, które przygotowuje Pomelo – catering dietetyczny w Libertowie, to świetny sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Proponowane przez naszą firmę dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, zwiększyć skuteczność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Korzystając ze wsparcia Pomelo, każdego dnia otrzymujesz kilka pełnowartościowych posiłków, które są starannie dopasowywane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne gotowanie. Wygoda i oszczędność czasu to najważniejsze korzyści, które oferuje dieta pudełkowa. Libertów to jedno z miast, w których funkcjonuje nasza firma. Codziennie rano pod wyznaczony adres dostarczymy Ci specjalnie skomponowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim klientom gwarantujemy także specjalistyczne porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy tryb życia nie oznacza głodówek, wyrzeczeń i nudnych smaków. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Libertowie, to gwarancja widocznych rezultatów, źródło lepszego samopoczucia i oszczędność czasu. Z pomocą naszych ekspertów, dopasowujących codzienne menu do Twoich potrzeb i oczekiwań, niebawem osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).