Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Zielonka

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i zdrowe posiłki, które proponuje Pomelo – catering dietetyczny w Zielonce, to doskonały sposób na zapewnienie organizmowi wszelkich nieodzownych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Tworzone przez nas dania pomogą Ci schudnąć, zadbać o siebie, zwiększyć efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu rozpoczniesz zdrowy tryb życia, co przełoży się na lepsze samopoczucie i zgrabniejszą figurę. Korzystając z usług Pomelo, codziennie otrzymujesz kilka zbilansowanych posiłków, które są rzetelnie dopasowywane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz czas i ochotę na samodzielne przygotowywanie posiłków. Wygoda oraz oszczędność czasu to najistotniejsze korzyści, które zapewnia dieta pudełkowa. Zielonka jest jednym z miast, w których nasza firma oferuje dowóz. Codziennie rano pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Wszystkim odbiorcom naszej diety gwarantujemy również eksperckie porady treningowe i dietetyczne  – współpracujemy z doświadczonym trenerem personalnym i dietetykiem. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, iż zdrowy tryb życia nie oznacza wyrzeczeń, nudnych smaków i głodówek. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Zielonce, to źródło lepszego samopoczucia, gwarancja trwałych rezultatów i oszczędność czasu. Dzięki pomocy naszych specjalistów, dopasowujących każdego dnia menu do Twoich potrzeb i wymagań, szybko osiągniesz swój upragniony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).