Skontaktuj się z nami:

Catering dietetyczny Piaseczno

Dieta pudełkowa Pomelo. Twój sposób na zdrowsze życie

Odżywcze i apetyczne dania, które przyrządza Pomelo – catering dietetyczny w Piasecznie, to świetny sposób na zapewnienie organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych i realizację ustalonych celów. Proponowane przez nasz catering dania pomogą Ci zredukować wagę, zadbać o siebie, zwiększyć efektywność codziennych treningów i sprawią, że po prostu zaczniesz odżywiać się zdrowiej, co przełoży się na korzystniejsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę. Każdego dnia zapewnimy Ci pakiet zbilansowanych posiłków, które nie tylko zapewnią optymalną ilości kalorii, ale również będą dostosowane do Twoich preferencji smakowych.

Pomogą Ci utrzymać formę niezależnie od tego, czy masz ochotę i czas na samodzielne przygotowywanie posiłków. Oszczędność czasu i wygoda to zasadnicze zalety, które zapewnia dieta pudełkowa. Piaseczno jest jednym z miast, w których nasza firma zapewnia dowóz. Każdego ranka pod określony adres dostarczymy Ci specjalnie zbilansowane dania w pakiecie 3 lub 5 posiłków. Zapewniamy również poradę dietetyka i kontakt z trenerem personalnym, jeżeli chcesz rozpocząć treningi. 

Zdrowie w pudełku

Catering jest genialnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, chcących zadbać o siebie. Nasze usługi to dowód na to, że zdrowy styl życia nie oznacza wyrzeczeń, nudnych smaków i głodówek. Pomelo – najlepsza pudełkowa dieta w Piasecznie, to źródło lepszego samopoczucia, oszczędność czasu i gwarancja trwałych rezultatów. Dzięki pomocy naszych ekspertów, dopasowujących każdego dnia menu do Twoich wymagań i potrzeb, błyskawicznie osiągniesz swój wymarzony cel!

Zamów dietę dla siebie

Dzienny koszt zestawu to: 0 PLN

Koszt zestawu za wybrany przez
Ciebie okres to:
0 PLN

Zamawiam

Nasze posiłki dostarczamy między 3:00, a 7:00 rano. Jeśli musisz nagle wyjechać możesz bezproblemowo odwołać dietę - dostarczymy ją innego dnia.

Posiłki pakujemy do jednorazowych pudełek przystosowanych do podgrzania w mikrofalówce. W paczce znajdziesz też sztućce, serwetki i opis posiłków.

Jeżeli masz takie życzenie, możesz zmienić adres dostawy - paczkę z posiłkami zostawimy w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z wybranej diety możesz wykluczyć nawet do dwóch produktów, których nie lubisz lub których nie możesz spożywać.

Możesz wybrać dni, w które chcesz otrzymywać pakiety, dopasowując je do swojego trybu życia.

Możesz zróżnicować swoje diety (na przykład zamówić inne posiłki w dni treningowe i nietreningowe).