Aktualne oferty pracy w cateringu Pomelo

Biuro

Marketing

Kuchnia

Produkcja

Księgowość

Influencer Marketing Manager

Pomelo to coś więcej niż catering dietetyczny. Na co dzień dużą wagę przykładamy do edukacji żywieniowej
i zdrowych nawyków. Chcemy, żeby każdy mógł się skupić na tym co w życiu ważne, a przyrządzanie dobrze zbilansowanych, zdrowych posiłków zostawił nam.

Cały czas rośniemy, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie w naszym zespole marketingu! Nieszablonowe projekty, współprace, podcasty, czy formaty wideo, tego właśnie możesz się u nas spodziewać! Jesteśmy kreatywni, szybcy
i zwinni w działaniu. Szukamy kogoś kto za nami nadąży i lubi mieć fun z pracy, a nie tylko „podbijać” kartę wejść
i wyjść. Wchodzisz w to?

Zakres obowiązków

– prowadzenie i realizacja kampanii z udziałem influencerów
– nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z ambasadorami marki
– negocjacje warunków współpracy
– research nowych współprac i przemyślane rekomendacje wspólnych akcji
– koordynacja akcji specjalnych z udziałem influencerów (eventy, wysyłki kreatywne, sesje zdjęciowe)
– analiza efektywności prowadzonych działań, raportowanie i rekomendacje działań
– pełna obsługa influencerów w systemie CRM
– udział w tworzeniu koncepcji kampanii oraz strategii działań z influencerami.

Jeśli przy okazji Social Media, to dla Ciebie miejsce naturalne i czujesz się w nim jak ryba w wodzie. Chętnie oddamy w dobre ręce prowadzenie naszej komunikacji w Social Media (FB; IG; LI; Twitter).

Przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami jeśli:

– masz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– posiadasz umiejętność pracy na briefach
– potrafisz przeprowadzić research twórców oraz analizę efektów działań z influencerami
– umiesz podać przykłady dobrych kampanii z influencerami
– znasz rynek influencer marketing w Polsce
– kreatywność i otwartość to Twoje drugie imię w kontekście działań z influencerami
– znasz narzędzia do analityki influencerów
– masz doświadczenie w kontaktach z influencerami oraz działaniach w SM (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, inne mile widziane)
– masz doświadczenie w content marketingu w Social Media
– masz lekkie pióro

Co oferujemy:

– dużo wiedzy, szybki rozwój i nowe projekty każdego dnia!
– samodzielność w prowadzeniu projektów
– elastyczne godziny pracy
– nieformalne środowisko pracy
– pracę zdalną
– wynagrodzenie 6-8k